FILMY ŚLUBNE

 • fotograf-slubny-cena055-150x150
  Ida i Marcin
  Współpraca z dwudziestadruga.pl jest świetną zabawą w przyjacielskiej i wesołej atmosferze. Oprócz filmu ślubnego, Karolina i Michał namówili nas na świetną i oryginalną formę podziękowań dla rodziców, jaką jest film niespodzianka puszczany w trakcie wesela – reakcja zaskoczonych rodziców i reszty gości weselnych – bezcenna.
 • fotograf-slubny-cena026-150x150
  Monika i Kacper
  Karolina i Michał to duet idealny! Młody, świetny zespół, z którym współpraca to sama przyjemność. Ich zamiłowanie do pracy widać na pierwszy rzut oka! Kreatywność, pasja i zrozumienie Młodej Pary i ich oczekiwań to, to co ich wyróżnia! Podejmując decyzję o współpracy z Wami nie wiedzieliśmy, że dodatkowo zyskamy parę świetnych znajomych! Dziękujemy kochani!
 • DM_przygotowania_15-150x150
  Aga i Bartek
  Nieszablonowość – to jedna z cech, która charakteryzuje twórczość Karoliny i Michała. Pierwsze wrażenie zrobiły zdjęcia – pomysłowe, oryginalne, szalone, pełne kolorów. A po obejrzeniu kilku krótkich teledysków ślubnych wiedzieliśmy, że nikt inny nie trafi w nasz gust i nie spełni naszych oczekiwań lepiej niż oni!

 

podziekowania-dla-rodzicow2
zaprroszenie-filmowe3ZOBACZ NASZE NOWOŚCI NA BLOGU: