ZAPROSZENIE FILMOWE

film slubny
podziekowania dla rodzicow 1


 • Uchwyciliście emocje, nic Wam nie umknęło! Każda chwila w najmniejszym szczególe. Detale - cudo! Emocje - wszystkie! Momenty - każdy! Zdjęcia czarno-białe to klasyka gatunku... Czernie na tych zdjęciach to bajka! I te zielenie, głębia kolorów - MISZCZZZE! To był najlepszy wybór! Teledysk , jest 'kooky', 'confident' i ma 'balls' 🙂 czyli jednym słowem jest MOC! Bardzo wam dziękujemy! Mamy nadzieję, że jeśli nie przy sesji, to może uda nam się spotkać "w podróży"! Nie codziennie można spotkać takich ludzi jak Wy!

  Roksana i Matthew
  Roksana i Matthew
 • Nie wiem co powiedzieć... Zwyczajne "dziękuję" to zdecydowanie za mało. Jesteście mistrzami! Reportaż jest fenomenalny!!! Współpraca z tak wspaniałymi ludźmi to dla nas wyróżnienie. JESTEŚMY ZACHWYCENI!!! Pamiętam, jak dziś słowa Karoliny - nie ma ludzi niefotogenicznych. ...miałaś rację! To serio MY?! MOI KOCHANI... JESTEŚCIE NADZWYCZAJNYMI ARTYSTAMI! ♥ Ściskamy mocno! BUZIAKI!!! :* :* :*

  Patrycja i Michał
  Patrycja i Michał
  Film i fotografia
  -
  Film i fotografia
 • Dziękujemy jeszcze raz za najpiękniejsze zdjęcia i film! Są w pełni spełnieniem naszych oczekiwań - lepszych bym sobie nie mogła wyobrazić! Uwielbiamy je! Dziękujemy za włożone serce, mnóstwo pracy... a przede wszystkim zafascynowania tym, co robicie - bo to właśnie sprawia, że jesteście wyjątkowi w swoim fachu! I tworzycie dzieła, które niejeden fotograf chciałby mieć w portfolio, a człowiek w swoim albumie!

  Kinga i Łukasz
  Kinga i Łukasz


ZOBACZ NASZE NOWOŚCI NA BLOGU: