Cześć!

Jesteśmy Karolina i Michał (są jeszcze nasze kotki Cookie Monster i Lady Diuna, ale on nie nauczyły się jeszcze fotografować ani filmować ;)). Super, że zajrzeliście! Jakie kochamy robić zdjęcia i filmy zobaczycie w portfolio (tam też jest trochę fajnego tekstu!), a skoro to jest zakładka pt.”MY” to opowiemy Wam trochę o nas (szok!).

Ciężko jest zacząć, kiedy chce się powiedzieć tak wiele! Powiemy więc najprościej i w punktach (choć kolejność losowa):

Wiem też, że panuje teraz moda na minimalizm w kwestii słowa pisanego. Co począć? Minimalizm kocham, ale we wnętrzach i sztuce! Chcielibyśmy też żyć jak minimaliści, ale z naszym księgozbiorem odpadamy w przedbiegach ?

To tyle! Jeśli możecie postawić ptaszki przy przynajmniej 4 punktach, to gratulacje – wiele nas łączy, teraz możecie iść do formularza kontaktowego, chętnie Was poznamy!!! ;)))

Buziaki!

p.s. Zostawiamy Wam kilka fot z naszej podróży z Izraela! Jeśli komuś marzą się pustynne skalne Stany, to polecamy zacząć od południowego Izraela! USA w miniaturze i znacznie bliżej ? Choć Stany wymiatają! Naszą relację z zachodniego wybrzeża możecie z kolei podejrzeć w stories na naszym Instagramie: dwudziestadruga_pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Odezwij się

Nagrody i wyróżnienia