Najczęściej zadawane pytania w sprawie naszej fotografii, filmu i teledysku ślubnego

1. FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW, CZY TYLKO? GDZIE PRACUJECIE? SKĄD JESTEŚCIE?

Podróżujemy po całej Polsce, więc pojawimy się wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie! Aktualnie przebywamy w Chorzowie na Śląsku, więc często bywamy na ślubach po sąsiedzku w chorzowskiej Sztygarce, w Hotelu Monopol oraz w Patio Park w Katowicach, w Szybie Bończyk w Mysłowicach i Umami w Pyskowicach – Gliwicach. Bardzo nas też lubi Kraków i okolice jak choćby Villa Love w Izdebniku, Pałac Żeleńskich, Witkowa Chata czy Folwark Zalesie. Coraz częściej też jeździmy na piękne przyjęcia weselne do Warszawy – Pałac Czosnowskich, Mansor w Ząbkach, Reduta Banku Polskiego. Nie ma dla nas granic, wszystko zależy tylko od tego jak bardzo zakochacie się w tym, co robimy!

2. JAKI STYL WESELA PREFERUJECIE – BOHO, RUSTYKALNY, INDUSTRIALNY, MINIMALISTYCZNY, INNY?

Nie bez przyczyny w pytaniu umieściliśmy te cztery style, bo są bardzo bliskie naszym sercom i estetyce. Ale też nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wykonali reportaż na eleganckim przyjęciu na zamku. Miejsce jest dla nas istotne, ale najważniejsi są ludzie, dla których mamy pracować! Jeśli więc poczujecie, że nasza twórczość jest Waszą wymarzoną, a do tego znajdziemy wspólny język, to pojedziemy wszędzie! Bez względu na styl ślubu!

3. KIEDY ZAREZERWOWAĆ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO I FILMOWCA?

Nasz terminarz jest przeważnie uruchomiony na 1,5 roku do przodu, ale możecie znaleźć u nas wolne terminy nawet 3-4 miesiące przed ślubem! Oznacza to, że te bardziej gorące terminy mogą zniknąć szybciej, a inne mogą być dostępne dłużej. Jeśli nie wiecie kiedy najlepiej się do nas zgłosić, po prostu napiszcie i zapytajcie – chętnie Wam doradzimy!

Na pewno lepiej nie zwlekać za długo, zwłaszcza, że na każdy sezon przyjmujemy też określoną ilość ślubów, aby móc świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Z tego powodu może się tak zdarzyć, że jeśli będziemy mieć komplet na dany rok i zamkniemy zapisy, to już nie będzie miało to znaczenia, czy Wasz termin jest wolny. Jeśli spodobało się Wam nasze portfolio, to piszcie! 

4. CHCEMY ZDJĘCIE GRUPOWE I Z RODZINĄ NA ŚLUBIE. CZY ZROBICIE NAM TEŻ TAKIE ZDJĘCIA?

Zdecydowanie TAK! Uwielbiamy spontaniczność i prawdziwe emocje, kochamy artystyczne kadry, ale też wiemy, że jest to dzień, kiedy w jednym miejscu mogą się spotkać dwie rodziny, które stają się odtąd jedną! To ważna pamiątka i chcemy, aby każdy z Waszych gości został zapamiętany! Zawsze dbamy o to, aby zrobić zdjęcie grupowe oraz ładne zdjęcia portretowe z rodzicami, dziadkami, chrzestnymi, rodzeństwem, wszystkimi przyjaciółmi, a nawet z ciocią, która zawsze się ukrywa! Mamy też ciekawy pomysł na zdjęcia grupowe, ale o tym opowiemy Wam na spotkaniu!

5. CZY ZAJMUJECIE SIĘ TYLKO FOTOGRAFIĄ ŚLUBNĄ I TELEDYSKAMI ŚLUBNYMI?

Śluby są dla nas głównym trzonem, ale nie jedynym. Bardzo lubimy szeroko pojętą fotografię portretową, która obejmuje także sesje rodzinne, ciążowe, dziecięce. Przyszło to do nas całkowicie naturalnie, kiedy nasze pary młode zaczęły do nas wracać w kolejnych ważnych i przełomowych momentach życia. Ale to nie wszystko – wielką pasją jest dla nas też fotografia podróżnicza. Lada moment ruszy nasz blog o naszych wojażach bliskich i dalekich!

6. CZY MOŻECIE POWIEDZIEĆ COŚ O SOBIE – KIM JESTEŚCIE?

Jak już wiecie – za marką Dwudziestadruga.pl stoi wesołe trio – Karolina, Michał i mości Spencer. Jesteśmy miłośnikami życia, niemal ciągle jesteśmy w ruchu (chyba, że czytamy książki przykryci kocykiem i kotem), a nasze głowy wypełnia milion pomysłów na minutę! Uwielbiamy poznawać nowych ludzi, obce kultury, grać w planszówki, chodzić do kina i podróżować po świecie! Karolina kocha Totoro, a Michał Gwiezdne Wojny, za to Spencer uwielbia przepędzać gołębie z parapetu. Jeśli chcecie przeczytać jeszcze więcej ciekawych informacji na nasz temat i zobaczyć szczyptę naszych zdjęć z podróży, to zajrzyjcie na naszą zakładkę My.

Podoba Ci się to, co robimy?

Odezwij się

Nagrody i wyróżnienia