sesja slubna plener slubny pomysly zagraniczne 02

Film i fotografia

Monika i Kacper

Karolina i Michał to duet idealny! Młody, świetny zespół, z którym współpraca to sama przyjemność. Ich zamiłowanie do pracy widać na pierwszy rzut oka! Kreatywność, pasja i zrozumienie Młodej Pary i ich oczekiwań to, to co wyróżnia dwudziestadruga.pl! Dzięki Nim nasz wyjątkowy dzień ślubu zostanie z nami w pamięci na zawsze. Śmiało mogę powiedzieć: Chwilo trwaj – jesteś wieczna…

Piękne kadry, wzruszające momenty, ulotne chwile – wszystko to mamy‚ zatrzymane’ dzięki Wam na całe nasze życie ?

Nie mogliśmy trafić lepiej! Efekty końcowe przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Podejmując decyzję o współpracy z Wami nie wiedzieliśmy, że dodatkowo zyskamy parę świetnych znajomych! Dziękujemy kochani! Byliście naszym najtrafniejszym wyborem w organizacji ślubu!

Film i fotografia

Aga i Grzegorz

W doborze właściwych osób, którzy mieli zająć się uwiecznieniem tego cudownego dnia, kierowaliśmy się głównie tym, aby fotografia i film nie był standardowy oraz przewidywalny. Szukaliśmy ludzi kreatywnych, z pasją, doświadczeniem, którzy w pełni się zaangażują w wykonanie swojej pracy, a Karolina i Michał właśnie tacy są.

Widać, że to co robią, robią właśnie z pasją, nie ma w ich pracy nudy, jest kreatywność, pomysł, wizja. Właśnie te cechy dają tak cudowny efekt końcowy. Wspaniali ludzie, którzy potrafią na sesji plenerowej wprowadzić taką fajną atmosferę, że człowiek przestaje się stresować, a zaczyna bawić, w efekcie czego na zdjęciach i filmie widać radość i optymizm! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dwudziestądrugą i polecamy ich wszystkim parą, które chcą, by Ten dzień był uwieczniony w sposób niebanalny i profesjonalny. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

05piekne miejsce na sesje slubna ruiny opuszczone
repo 10

Film + fotografia + Podziękowania dla rodziców

Ida i Marcin

Karolina i Michał są fantastycznym i zgranym duetem z pasją wykonującym swoją pracę. Na zdjęciach oraz filmie uwiecznili najpiękniejszy dzień naszego życia, dzięki czemu możemy go ciągle przeżywać i nasze wspomnienia nie wyblakną.

Współpraca z dwudziestadruga.pl jest świetną zabawą w przyjacielskiej i wesołej atmosferze. Oprócz zdjęć i filmu ślubnego, Karolina i Michał namówili nas na świetną i oryginalną formę podziękowań dla rodziców, jaką jest film niespodzianka puszczany w trakcie wesela – reakcja zaskoczonych rodziców i reszty gości weselnych – bezcenna.

Bez wątpienie polecamy dwudziestadruga.pl każdemu komu zależy na pięknych, żywych i pełnych emocji zdjęciach ślubnych!

FILM + FOTOGRAFIA + PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Monika i Błażej

Wszyscy narzeczeni dobrze wiedzą, że znalezienie dobrego fotografa i kamerzysty do prostych zadań nie należy. To szczególnie istotne, by wyłapać te „momenty” i w odpowiednim momencie strzelić migawką. Tutaj wielkie ukłony i podziękowania dla Karoliny, dzięki której nasz reportaż ślubny i sesja plenerowa to nie tylko poprawnie techniczne zdjęcia, ale znacznie więcej – to prawdziwa żywa historia malowana feerią barw i światłem.

Kreatywność ekipy „22” po raz kolejny przerosła nasze wyobrażenie, a samo kręcenie filmu to już prawdziwa przygoda życia – szalona, pełna wyzwań i zupełnie nowych dla nas doświadczeń. Dynamiczny montaż Michała i oprawa dźwiękowa tylko podkreśliła wyjątkowość podziękowań, które swoją premierę miały właśnie w dniu wesela i zostały przyjęte salwą braw przez wszystkich zgromadzonych gości.

Czego chcieć więcej? Szczerze polecamy ekipę „22” – za kreatywność, profesjonalizm, solidny warsztat i nowoczesne podejście – to gwarancja zadowolenia z powierzonej im pracy i unikalnych rezultatów.

sesja slubna plener w londynie 020
fotograf slubny gliwice 119

Film + fotografia + Podziękowania dla rodziców

Marzena i Michał

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i filmy, widać w nich nie tylko profesjonalizm czy wysoką jakość, jest w nich przede wszystkim pasja i zamiłowanie oraz duże zaangażowanie z Waszej strony.

Dzięki Wam zapamiętamy do końca życia wszystkie wspaniałe chwile, które dla Nas uchwyciliście.

Wasze dzieła są dla Was najlepszą reklamą. A prywatnie, cieszymy się że poznaliśmy tak inspirujące i pełne energii osoby!

FILM + FOTOGRAFIA

Magda i Błażej

Jeśli chodzi o fotografię i film: Zdjęcia które dostaliśmy od Karoliny bardzo mile nas zaskoczyły, gdyż nigdy nie uważaliśmy, że jesteśmy aż tak fotogeniczni.:) Są po prostu rewelacyjne!!!

Teledysk ślubny jest po prostu znakomity! Super dobrana muzyka i bardzo fajne ujęcia sprawiają, że z wielką przyjemnością wraca się do tamtych chwil a sam film się nie dłuży!

Jeśli chodzi o Dwudziestądrugą: Karolina i Michał poświęcili nam mnóstwo czasu zarówno podczas przygotowań do ślubu jak i samej uroczystości oraz wesela. Wykazali się rewelacyjnymi pomysłami oraz ogromnym zaangażowaniem podczas pleneru – sesja odbyła się nad morzem! Razem potrafią wprowadzić taką atmosferę, że zapomina się całkowicie o obecności kamery i faktu bycia fotografowanym.

villa love zdjecia wesele slub fotograf krakow 082
zdjecia slubne w lesie przy swieczkach 11

fotografia

Ania i Piotr

Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Zarówno zdjęcia z uroczystości zaślubin oraz z pleneru są przepiękne!

Fotografie oddają w pełni barwy świąt i naszego uczucia z najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Wspaniała atmosfera jaka, za Waszą sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność!

Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała rodzina, znajomi i oczywiście my. Z czystym sumieniem polecamy Dwudziestadruga.pl, bo współpraca z nimi to czysta przyjemność!!!

FILM + FOTOGRAFIA + Sesja Stylizowana

Daria i Piotrek

Bez chwili zastanowienia można napisać, iż Karolina i Michał są osobami, którym można powierzyć uwiecznienie najpiękniejszego dnia w życiu. Nie tylko są profesjonalistami, ale także bardzo fajnymi ludźmi. Od razu złapaliśmy z nimi świetny kontakt, co zaowocowało wspaniałym weselnym filmem i bezstresowym, oryginalnym plenerem!

Z uwagą i zaciekawieniem słuchają pomysłów Młodych Par, ale też w każdej chwili mają setki własnych. Efekt tej wspólnej pracy jest cudowny, dlatego nigdy nie straci na swej doskonałości!

Polecamy Dwudziestądrugą naszym znajomym, którzy bardzo często wybierają ich do dokumentowania swych ślubów i wesel – to chyba jest najlepsza rekomendacja – taka „z polecenia” :). Nadal będziemy mówić o nich w samych superlatywach i polecamy ich wszystkim niedecydowanym parom – naprawdę warto!

zdjecia slubne szyb bonczyk fotograf katowice 072
wesele krakow hotel qubus fotograf 138

fotografia + FILM

Ela i Łukasz

To, co wyróżnia Karolinę i Michała spośród setek innych krajowych specjalistów, to ogromna pasja jaką wciąż mają w sobie, pomimo wielu zleceń! Dzięki niej wszystkie ich zdjęcia i filmy są unikatowe, a para młoda nie zobaczy takich samych zdjęć we własnym albumie ślubnym i w albumie swoich znajomych.

Sesja plenerowa, która może stresować nieprzyzwyczajonych do odgrywania roli fotomodeli w równym stopniu co ślub, z Nimi staje się miłą zabawą.

Są profesjonalistami potrafiącymi łączyć wprawę i doświadczenie ze świeżością i radością z tego co robią.
Dziękujemy za wszystko i POLECAMY zainteresowanym

Podoba Ci się to, co robimy?

Odezwij się

Nagrody i wyróżnienia