Film i fotografia

Monika i Kacper


Karolina i Michał to duet idealny! Młody, świetny zespół, z którym współpraca to sama przyjemność. Ich zamiłowanie do pracy widać na pierwszy rzut oka! Kreatywność, pasja i zrozumienie Młodej Pary i ich oczekiwań to, to co wyróżnia dwudziestadruga.pl! Dzięki Nim nasz wyjątkowy dzień ślubu zostanie z nami w pamięci na zawsze. Śmiało mogę powiedzieć: Chwilo trwaj – jesteś wieczna…

Piękne kadry, wzruszające momenty, ulotne chwile
– wszystko to mamy ‚zatrzymane’ dzięki Wam na całe nasze życie 😉

Nie mogliśmy trafić lepiej! Efekty końcowe przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Podejmując decyzję o współpracy z Wami nie wiedzieliśmy, że dodatkowo zyskamy parę świetnych znajomych! Dziękujemy kochani! Byliście naszym najtrafniejszym wyborem w organizacji ślubu!

Każdemu kto ma dylemat podpowiadamy: nie zastanawiajcie się dłużej!!! Dwudziestadruga.pl spełni Wasze ślubne marzenia!


fotografia + film + podziękowania dla rodziców

Monika i Błażej


Wszyscy narzeczeni dobrze wiedzą, że znalezienie dobrego fotografa i kamerzysty do prostych zadań nie należy. Jest to przecież dla nas jeden z najważniejszych dni w życiu, co ważne jedyny i niepowtarzalny. To szczególnie istotne, by wyłapać te „momenty” i w odpowiednim momencie strzelić migawką. Tutaj wielkie ukłony i podziękowania dla Karoliny, dzięki której nasz reportaż ślubny i sesja plenerowa to nie tylko poprawnie techniczne zdjęcia, ale znacznie więcej – to prawdziwa żywa historia malowana feerią barw i światłem.

Kreatywność ekipy „22” po raz kolejny przerosła nasze wyobrażenie, a samo kręcenie filmu to już prawdziwa przygoda życia – szalona, pełna wyzwań i zupełnie nowych dla nas doświadczeń. Dynamiczny montaż Michała i oprawa dźwiękowa tylko podkreśliła wyjątkowość podziękowań, które swoją premierę miały właśnie w dniu wesela i zostały przyjęte salwą braw przez wszystkich zgromadzonych gości.

Czego chcieć więcej? Szczerze polecamy ekipę „22” – za kreatywność, profesjonalizm, solidny warsztat i nowoczesne podejście – to gwarancja zadowolenia z powierzonej im pracy i unikalnych rezultatów.


Fotografia + Film + Podziękowania dla rodzciów

Ida i Marcin


Karolina i Michał są fantastycznym i zgranym duetem z pasją wykonującym swoją pracę. Na zdjęciach oraz filmie uwiecznili najpiękniejszy dzień naszego życia, dzięki czemu możemy go ciągle przeżywać i nasze wspomnienia nie wyblakną.

Współpraca z dwudziestadruga.pl jest świetną zabawą w przyjacielskiej i wesołej atmosferze. Oprócz zdjęć i filmu ślubnego, Karolina i Michał namówili nas na świetną i oryginalną formę podziękowań dla rodziców, jaką jest film niespodzianka puszczany w trakcie wesela – reakcja zaskoczonych rodziców i reszty gości weselnych – bezcenna.

Bez wątpienie polecamy dwudziestadruga.pl każdemu komu zależy na pięknych, żywych i pełnych emocji zdjęciach ślubnych!


Fotografia + film + sesja stylizowana

Daria i Piotrek


Bez chwili zastanowienia można napisać, iż Karolina i Michał są osobami, którym można powierzyć uwiecznienie najpiękniejszego dnia w życiu. Nie tylko są profesjonalistami, ale także bardzo fajnymi ludźmi. Od razu złapaliśmy z nimi świetny kontakt, co zaowocowało wspaniałym weselnym filmem i bezstresowym, oryginalnym plenerem!

Z uwagą i zaciekawieniem słuchają pomysłów Młodych Par, ale też w każdej chwili mają setki własnych. Efekt tej wspólnej pracy jest cudowny, dlatego nigdy nie straci na swej doskonałości!

Polecamy Dwudziestądrugą naszym znajomym, którzy bardzo często wybierają ich do dokumentowania swych ślubów i wesel – to chyba jest najlepsza rekomendacja – taka „z polecenia” :). Nadal będziemy mówić o nich w samych superlatywach i polecamy ich wszystkim niedecydowanym parom – naprawdę warto!


Fotografia + Film + Podziękowania dla rodziców

Marzena i Michał


Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i filmy, widać w nich nie tylko profesjonalizm czy wysoką jakość, jest w nich przede wszystkim pasja i zamiłowanie oraz duże zaangażowanie z Waszej strony.

Dzięki Wam zapamiętamy do końca życia wszystkie wspaniałe chwile, które dla Nas uchwyciliście.

Wasze dzieła są dla Was najlepszą reklamą. A prywatnie, cieszymy się że poznaliśmy tak inspirujące i pełne energii osoby!


Fotografia + film

Magda i Błażej


Jeśli chodzi o fotografię:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z materiału, który otrzymaliśmy. Zdjęcia które dostaliśmy od Karoliny bardzo mile nas zaskoczyły gdyż nigdy nie uważaliśmy, że jesteśmy aż tak fotogeniczni.:) Są po prostu rewelacyjne!!!

Jeśli chodzi o film:
Teledysk ślubny jest po prostu znakomity! Często do niego wracamy i gdy mamy gorszy dzień świetnie poprawia nam humory :). Super dobrana muzyka i bardzo fajne ujęcia sprawiają, że z wielką przyjemnością wraca się do tamtych chwil. Super zmontowany film dzięki czemu nie dłuży się on, a wręcz jest zdecydowanie za krótki… 🙂

Jeśli chodzi o Dwudziestądrugą:
Karolina i Michał poświęcili nam mnóstwo czasu zarówno podczas przygotowań do ślubu jak i samej uroczystości oraz wesela. Wykazali się rewelacyjnymi pomysłami oraz ogromnym zaangażowaniem podczas pleneru – sesja odbyła się w trzech różnych miejscach i różnych miastach – oddalonych od siebie o ponad 400km. Razem potrafią wprowadzić taką atmosferę, że zapomina się całkowicie o obecności kamery i faktu bycia fotografowanym.


Fotografia

Ania i Piotr


Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Zarówno zdjęcia z uroczystości zaślubin oraz z pleneru są przepiękne!

Fotografie oddają w pełni barwy świąt i naszego uczucia z najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Wspaniała atmosfera jaka, za Waszą sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność!

Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała rodzina, znajomi i oczywiście my. Z czystym sumieniem polecamy Dwudziestadruga.pl, bo współpraca z nimi to czysta przyjemność!!!


Fotografia + Film

Ania i Grzegorz


W doborze właściwych osób, którzy mieli zająć się uwiecznieniem tego cudownego dnia, kierowaliśmy się głównie tym, aby fotografia i film nie był standardowy oraz przewidywalny. Szukaliśmy ludzi kreatywnych, z pasją, doświadczeniem, którzy w pełni się zaangażują w wykonanie swojej pracy, a Karolina i Michał właśnie tacy są.

Widać, że to co robią, robią właśnie z pasją, nie ma w ich pracy nudy, jest kreatywność, pomysł, wizja. Właśnie te cechy dają tak cudowny efekt końcowy. Wspaniali ludzie, którzy potrafią na sesji plenerowej wprowadzić taką fajną atmosferę, że człowiek przestaje się stresować, a zaczyna bawić, w efekcie czego na zdjęciach i filmie widać radość i optymizm!

Wiem, że jak będę oglądać za jakiś czas cały reportaż z naszego ślubu, to powrócą te wszystkie chwile i emocje, które w tym dniu nam towarzyszyły. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dwudziestądrugą i polecamy ich wszystkim parą, które chcą, by Ten dzień był uwieczniony w sposób niebanalny i profesjonalny. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.


Fotografia + film

Ela i Łukasz


To, co wyróżnia Karolinę i Michała spośród setek innych krajowych specjalistów, to ogromna pasja jaką wciąż mają w sobie, pomimo wielu zleceń! Dzięki niej wszystkie ich zdjęcia i filmy są unikatowe, a para młoda nie zobaczy takich samych zdjęć we własnym albumie ślubnym i w albumie swoich znajomych.

Sesja plenerowa, która może stresować nieprzyzwyczajonych do odgrywania roli fotomodeli w równym stopniu co ślub, z Nimi staje się miłą zabawą.

Są profesjonalistami potrafiącymi łączyć wprawę i doświadczenie ze świeżością i radością z tego co robią.
Dziękujemy za wszystko i POLECAMY zainteresowanym:)


Fotografia + film

Dominika i Jarek


Nie ma nic cenniejszego, niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia, a takim niewątpliwie jest ślub. Dokładnie rok temu zaintrygowani niebanalnymi fotografiami, zdecydowaliśmy się, że to właśnie Karolina i Michał uwiecznią dla nas moment ślubu.

Dziś wiemy, że był to wybór najlepszy z możliwych. Efektem naszej współpracy są absolutnie przepięknie fotografie, świetny film i oryginalny teledysk ślubny.

Karolina i Michał to doskonale zgrany duet ludzi zarażających optymizmem i uśmiechem z niekończącymi się pokładami energii. Niemal 12-godzinna (!!!) sesja plenerowa zaowocowała zdjęciami, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęciami pełnymi kolorów i miejsc, spojrzeń i uśmiechów, zdjęciami pełnymi miłości i radości z bycia razem.

Nie mogliśmy trafić lepiej, ani też wymarzyć sobie piękniejszych fotografii : )


Fotografia

Magda i Łukasz


Jeszcze raz chcieliśmy bardzo Wam podziękować za współpracę, za profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Dbanie o każdy szczegół – światło, odpowiednie ustawienie lub też chwile spontaniczne czyli świetne poprowadzenie nas w trakcie sesji zdjęciowej świadczą o dużym profesjonalizmie. Fantastycznym dodatkiem była prezentacja ze zdjęciami z podkładem muzycznym. Nie jednej osobie łezka zakręciła się w oku. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Cieszymy się, że tak kreatywnie podeszliście do naszej koncepcji sesji plenerowej w nietypowych miejscach! Dzięki Wam, nasz album jest magicznym, kolorowy i bardzo radosny. Piękna pamiątka dla nas i naszej rodziny!!


Fotografia + film

Karolina i Piotrek


Dwudziestadruga to niezwykle profesjonalny duet! On – filmowiec, Ona – fotograf. Podczas najważniejszego dla nas dnia to Oni byli przy nas cały czas! W każdej ważnej chwili, w każdej minucie, w każdej minie, w każdym spojrzeniu, w każdym uśmiechu!! Podczas ceremonii ślubnej, zabawy i w czasie pleneru Michał i Karolina wykonywali swoją pracę perfekcyjnie!!

Efekt? – przeszedł nasze oczekiwania!! Zdjęcia są cudowne, każde ujęcie doskonale oddaje nastrój chwili, a oglądanie fotoksięgi daje nam niezwykłą radość.

Film jest wspaniały, w płynny sposób połączone są kolejne, niesamowite i wyjątkowe momenty, przez co oglądanie go jest bardzo „wciągające” i bardzo przyjemne.

Karolino i Michale!!! Dziękujemy Wam za udaną współpracę i stworzenie tak niepowtarzalnej dla nas pamiątki!!! Polecamy Was z całego serca, szczególnie tym wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość!!!