Po co jest plener ślubny? Czy go potrzebujecie?

Możesz się zastanawiać, czy plener ślubny jest Wam w ogóle potrzebny, skoro będziecie mieć zdjęcia ze ślubu i przyjęcia. Odpowiem od razu: TAK, warto zadbać o takie zdjęcia! Plener ślubny jest uzupełnieniem, piękną klamrą zamykającą reportaż ślubny.

W trakcie Waszego dnia ślubu koncentrujemy się na opowiedzeniu Waszej historii, ukazaniu emocji, subtelności, akcji, wyłapaniu wszystkich smaczków, które potem będą dla Was pięknym arsenałem wspomnień! Ale reportaż ślubny to zdjęcia podpatrzone, Wy i Wasi bliscy złapani w różnych interakcjach, wzruszeni, rozbawieni, przy stole albo w tańcu na parkiecie. Natomiast plener ślubny to Wy sportretowani tylko we dwoje, razem, w ciekawym otoczeniu, skupieni tylko na sobie i Waszym uczuciu!

Przyznajcie przed sobą szczerze, ile macie wspólnych ładnych zdjęć razem?

I nie mówię o selfie! Pewnie większość z nich to zdjęcia, które macie z innych wesel Waszych przyjaciół (ustrzeleni w szale zabawy), może kilka z wakacji (z tym samym uśmiechem, w tej samej nieco sztucznej pozie, patrząc w aparat).

Plener ślubny – czy zrealizowany w dniu ślubu czy innego dnia – to doskonały moment na zrobienie sobie pięknych zdjęć, na których jesteście razem i pokazani naturalnie, w Waszych emocjach, zakochani. Ślubujecie sobie miłość, zakładacie rodzinę, to najlepszy czas na taką pamiątkę! I dobry start na wspólne zdjęcia do Waszej nowej kroniki rodzinnej!

O tym, co wyróżnia nasze nieszablonowe zdjęcia z plenerów ślubnych:

  • Emocje, bliskość, radość – opowieść o Was
  • Piękne światło i światłocienie
  • Malarskie naturalne barwy
  • Klimatyczne czarno-białe zdjęcia
  • Minimalizm – poszukiwanie formy, harmonii
  • Pomysły na plener ślubny – różnorodność w dobrym stylu

Praktyczny poradnik

Jak się przygotować do ślubnej sesji plenerowej i jak wybrać miejsce na plener ślubny

ZOBACZ 40 NASZYCH ULUBIONYCH ZDJĘĆ Z PLENERU ŚLUBNEGO!

Marzysz o takich zdjęciach z pleneru ślubnego?

Jeśli chcecie poznać naszą ofertę, wystarczy napisać!

EMOCJE, BLISKOŚĆ, RADOŚĆ – OPOWIEŚĆ O WAS

Kochamy fotografować ludzi, a zatem Wy jesteście dla nas na pierwszym miejscu! Wy i Wasza bliskość, Wasza miłość, Wasze gesty, sposób w jaki się przytulacie i śmiejecie. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy Was sfotografować autentycznie tak, że na zdjęciach będziecie wyglądać naturalnie jak Wy! A to wszystko w atmosferze luzu i swobody!

sesja slubna plener slubny emocje 01 1

PIĘKNE ŚWIATŁO, ŚWIATŁOCIENIE

Naszą wielką pasją jest także światło. Totalnie oszaleliśmy na jego punkcie! Szukamy więc światła wszędzie – i tego pierwszoplanowego, i tego kameralnego. Efektownego i subtelnego. Dramatycznego i romantycznego. O wschodzie i zachodzie słońca. W każdej postaci! Tak – światło to zdecydowanie nasz konik!

KLIMATYCZNE CZARNO-BIAŁE ZDJĘCIA ŚLUBNE

Mimo uwielbienia do koloru, jesteśmy też wrażliwi na piękne czernie-biele. Aby miały siłę muszą być jednak spełnione określone warunki (światłocień!), bo nie każde zdjęcia powinno być czarno-białe. Działa to też w drugą stronę – niektóre kolory potrafią rozpraszać i odciągać uwagę od głównego wątku lub emocji – wtedy szlachetne czernie-biele podkreślą temat!

sesja slubna plener slubny 29 1

BARWY! BARWY! BARWY!

Kolor ma moc, potrafi stworzyć atmosferę lekkości, wolności. Podkreśla radość, a czasem zamyślenie. Potrafi spotęgować tak wiele emocji. Czujemy kolory całym sercem! A wśród nich szczególne miejsce mamy dla ukochanych zieleni, musztardowego żółtego, miedzianych brązów, a także stalowych granatów!

CENIMY MINIMALIZM – ARTYSTYCZNE FORMY

Emocje sfotografowane w pięknym świetle – czy może być lepiej? TAK! Dodajcie do tego piękną formę, rytmy, geometrię w kadrze – nic nie rozprasza – oto wyrazistość, którą daje minimalizm. To element, który podnosi poprzeczkę i dodaje naszym zdjęciom jeszcze więcej tego szczególnego nieszablonowego wyrazu. Dlatego przynosi też nagrody!

*Na naszym blogu znajdziecie minimalistyczną sesję w bieli – gratka dla fanów ciekawej architektury!

sesja slubna plener slubny pomysly minimalizm 12 2

POMYSŁY NA PLENER ŚLUBNY – RÓŻNORODNOŚĆ W DOBRYM STYLU!

MIŁOŚNICY NATURY, DZIKIEJ PRZYRODY

Jesteśmy jak Włóczykij – ciągle w drodze, a najlepiej w dzikościach! Wciąż odkrywamy zachwycające miejsca, gdzie potem możemy Was zabrać na sesję w górach, w lesie czy na plener nad jeziorem. Skały, drzewa, natura – to nasz żywioł!

sesja slubna plener slubny pomysly natura 01 1

KOCHAMY MGŁY I INDUSTRIALNE SESJE ŚLUBNE

Mieszkamy na Śląsku, więc to chyba już część naszego dziedzictwa, że kochamy industrialny klimat! Ruda stal, czerwone cegły, fabryczne okna, loftowy klimat, a to wszystko spowite tajemniczą mgłą. Jeśli chcesz industrialne zdjęcia ślubne to możesz na nas liczyć!

sesja slubna plener slubny pomysly mgly 01

ORYGINALNE POMYSŁY NA PLENER

Ktoś nas kiedyś zapytał, czy to w ogóle możliwe, żeby skończyły się nam ciekawe miejsca na plener ślubny? Nie ma szans! A to dlatego, że wciąż eksplorujemy Polskę i świat, a poza tym inspirujemy się tym, co Wy kochacie – czasem Wasza pasja może być dobrym punktem wyjścia do pomysłu na miejsce na plener ślubny! Jaskinie, ruiny w dżungli, włoskie miasteczka, najsłodszy van, wymarzony cabriolet, a może spacer z alpakami? Czemu nie!

PODRÓŻOHOLICY! ORGANIZUJEMY PLENERY ZAGRANICZNE

Wolny czas spędzamy zwykle w drodze, jesteśmy nałogowymi podróżnikami! Zwiedzamy Polskę i świat – zarówno ten bliski, europejski, jak i ten dalszy – azjatycki i amerykański. Mamy za sobą już dziesiątki podróży, mamy też duże zdolności w planowaniu oszczędnych wypraw (łowcy tanich lotów się kłaniają ;)), więc jeśli Waszym marzeniem jest plener zagraniczny we Włoszech, Szkocji albo na rajskich wyspach z nami to całkowicie realne!

sesja slubna plener slubny 36 1

KOTY! Z MIŁOŚCI DO NASZEGO MOŚCI SPENCERA

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o jeszcze jednej naszej miłości – jest nim nasza czarna kulka, mości kot Spencer. Musicie jednak wiedzieć, że to nie typowy kocur, który chodzi swoimi drogami, to jak skrzyżowanie labradora z angielskim lordem. Ten szalony pozytywny koci PR powoduje, że po prostu nie możemy przejść obojętnie obok żadnego kota! Dlatego możecie mieć nadprogramowe zdjęcia z tymi słodziakami! Sorry not sorry.

sesja slubna plener slubny pomysly koty 04 3
sesja slubna plener slubny 27 1 1

CHCESZ TAKIE ZDJĘCIA Z PLENERU ŚLUBNEGO?

Może szukasz nie tylko fotografa na ślub, ale także filmowca? Jeśli tak, to świetnie się składa!

Możesz u nas wybrać też teledysk ślubny (esencja w formie filmowej 3-5 minut) lub film ślubny (dłuższy metraż do 40 minut).

PRAKTYCZNY PORADNIK:
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ŚLUBNEJ SESJI PLENEROWEJ I JAK WYBRAĆ MIEJSCE NA PLENER ŚLUBNY?

Podoba Ci się to, co robimy?

Odezwij się

Nagrody i wyróżnienia