Viva la color! Musztardowe inspiracje – kameralny ślub w ogrodzie

slubnynieporadnik

Sesja Viva la color została doceniona i opublikowana na łamach portalu Ślubny Nieporadnik. Dziękujemy, to dla nas duże wyróżnienie!

Wyznam Wam coś – od zawsze kocham minimalizm, lubię prostotę, geometrię, umiar. Ale odkąd zaczęłam intensywnie podróżować po świecie i otaczać się kulturami skrajnie innymi od naszej, w moim sercu otworzyła się szufladka na… maksymalizm! Swobodne łączenie kolorów, wzorów i faktur, gdzie umiar nie ma racji bytu zaczął mnie nęcić. Sztuka, architektura, wnętrza, moda w duchu maksymalizmu wibrują życiem i ujmującym chaosem, choć okazuje się, że nie są wcale przeładowane. W tej feerii barw i tekstur jest jakiś kosmiczny porządek i zamysł. Postanowiliśmy więc spróbować!

Eksperymenty w kolorze musztardowym!

W otoczeniu świetnych, kreatywnych ludzi poszliśmy w odważny pomysł połączenia minimalizmu z maksymalizmem 😀 Łącznikiem – jak sami szybko dostrzeżecie – jest piękny kolor musztardowy! Inspiracją – lato, owoce, chill w luźnym lekkim stylu!

Miejsce to prawdziwy skarb ukryty na naszej śląskiej ziemi, tajemniczy ogród Hornigold, który stworzyły Śląskie Kamienice. Zobaczycie tu cudne, ożywcze kompozycje kwiatowe, kolorowe doniczki nawiązujące do śląskich familoków, bukiet z rzadko spotykanymi figlarnymi kwiatami (znudzone wiankami? zobaczycie coś nowego!) , wielobarwną ceramikę, błękitny garnitur, zwiewną dwuczęściową sukienkę z koronkową górą (ale jaką!), tort z niespodzianką w środku, miniaturowe naked cakes, pyszny kącik owocowy zamiast słodkiego stołu, ciekawą biżuterię (ten pierścionek zaręczynowy!), artystyczną papeterię, najradośniejszy drogowskaz i toper, stylowa drewnianą didżejkę, nastrojowe lampki, a do tego napijecie się wina z najbardziej uroczego błękitnego Prosecco Vana!

Oglądajcie, tylko ostrzegam, że króluje tu kolor i działa jak podwójne espresso!

Viva la color!

Fotografia & Film – DWUDZIESTADRUGA.PL
PARA MŁODA – Patrycja & Michał
Organizacja i koordynacja – GLAMOUR EVENT
Florystyka – NABOO
Lokalizacja – HORNIGOLD
Tort, słodkości, owoce – KLAPEC
Oświetlenie i strefa chill out – LIGHT ME
Make up – Agnieszka Pikus-Klemczak
Fryzjer – Cyrulik Śląski 
Suknia ślubna – Patricia Szlażko
Garnitur – PAWO
Drewniane dodatki – WOODWEAR 
DJ – MISTRZOWSKIE WESELE Stochalski
Prosecco Van – LA PETITE PROSECCO VAN 
Kierunkowskaz, topper – ILUSTRATYW
Papeteria – CARTOLINA 
Obrączki – BIZOE

4 komentarze

  1. Fotografie są pełne życia. Doskonałe nasycenie kolorem i gra światłem. Zdjęcia podkręcają szaloną nutę stylu. Z drugiej jednak, dzięki dobremu dopasowaniu miejsc i świateł wśród kolekcji znajduję również fotografie pełne romantyzmu i klimatu. Dobrze oddane emocje i wysoki poziom fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podoba Ci się to, co robimy?

Odezwij się

Nagrody i wyróżnienia