Hotel Aries Wisła, wesele z żółtym kolorem oraz… własny projekt sukni ślubnej!

Wesele w hotelu Aries w Wiśle wspominamy szczególnie! Dużo emocji, słońce, do tego kolor żółty, najbardziej urocze autko jakie w życiu widziałam (brawo dla Kamila!), świetni, żywiołowy goście, piękna suknia ślubna (tu brawa dla Karoli!), druhny w zielonych sukienkach, ogień na parkiecie, a do tego jeszcze muzyczna niespodzianka od znanej piosenkarki! Nie mogło być lepiej! Ale zacznijmy od początku!

Jak hotel Aries w Wiśle wygrał z weselem w Warszawie

Karolina i Kamil mieszkają na co dzień w Warszawie, ale miejsce na swój ślub i wesele znaleźli w zupełnie innym zakątku Polski. Jak nam opowiadali – jeździli i szukali, do momentu aż ich serce zabiło mocniej. Tak było, gdy odwiedzili nowy hotel Aries w Wiśle! Stwierdzili także, że chcieliby, aby ich dzień był piękną przygodą dla gości, a jak przygoda to… 

Ślub i wesele w Beskidach, bo w górach najpiękniej!

hotel Aries Wisła wesele zdjęcia

Wesele w otoczeniu gór, nad rzeką – to było marzenie doskonałe! Kiedy myślę o tym pięknym dniu, przypominam sobie wibrującą energię, radosną miłość i przyjaźń. Takie śluby zawsze wspomina się z uśmiechem w sercu! 

Miłość do Warszawy – film narzeczeński na weselu!

Karolina i Kamil mimo wyjazdowego ślubu postanowili przemycić nieco ukochanej Warszawy na swoje górskie wesele. Dokonali tego w sposób subtelny, w postaci filmu narzeczeńskiego, który miał premierę w dniu ich ślubu!

Stolica ma bardzo szczególne miejsce w ich sercach. To właśnie tam się poznali, w jednym z najwyższych budynków Warszawy – w Cosmopolitanie. Przy tworzeniu tego klipu narzeczeńskiego z Karolą i Kamilem mieliśmy wolną rękę. 

Ich ulubione miejsca, słońce, burzę z piorunami i to co między nimi. Jest więc i lekko, i zmysłowo! W trakcie weselnej premiery film wywołał głośne oklaski, także zapraszamy! 

Własny projekt sukni ślubnej, a właściwie wspólny pomysł mamy i córki 

Zdradziłam na początku tego wpisu, że będzie tu wiele niespodzianek. Jedną z nich jest też jedyna w swoim rodzaju suknia ślubna! Dlaczego? 

Karolina jest projektantką mody i wzornictwa, robi kostiumografie dla polskich artystek i scenografie na sesjach zdjęciowych. A równolegle do przygotowań ślubnych, otworzyła swoją markę She is Sunday! Kobieta-rakieta!

Sami rozumiecie, że Karolina nie mogła nie podjąć wyzwania zaprojektowania sobie sukni ślubnej! Do pomocy miała nieocenioną mamę, która również związana jest z modą i krawiectwem. Nie wiem, jak Wy, ale mnie ta historia totalnie wzrusza! Ja już tak mam, płaczę na Waszych przysięgach, płaczę nawet kiedy mama zakłada welon córce, co dopiero kiedy razem tworzą suknię ślubną 😉

Sukienki dla druhen butelkowa zieleń

Jeśli jesteśmy przy modzie, to wspomnę jeszcze, że Karola miała sztab druhen przy sobie i oczywiście także zadbała o ich kreacje! Dziewczyny wystąpiły w zjawiskowych sukienkach w odcieniu butelkowej zieleni z kolekcji, która wyszła spod ręki Karoliny. 

ps. daję znać, że ta kolekcja sukienek jest dostępna w She is sunday cały czas, o tu – sukienki dla druhen butelkowa zieleń! 😉  

Żółty przeuroczy samochód na ślub, czyli Citroen w akcji

Kiedy dodałam na instagram kilka zdjęć z żółtym autem Karoli i Kamila, zapytałam pół żartem pół serio, co zrobić kiedy suknia z trenem i długim welonem nie mieści się w samochodzie? Karolina rozwiązała problem błyskotliwie – postanowiła z Kamilem, że pojadą do kościoła… na półstojąco w szyberdachu! 

Jak się nie da drzwiami – powiadają – to oknem albo… dachem! Karola z Kamilem utworzyli nowy wyjątek! Miny spacerowiczów bezcenne!

ps. gdyby ktoś był zainteresowany tym słodkim słonecznym autem, to zostawiam namiar: Auto Matuszek. Dodam, że Karola z Kamilem na wesele jechali już w środku 😉

Pierwszy hotel Aries znajduje się w Zakopanem w Tatrach, a ten w Wiśle to stosunkowo nowa inwestycja! Aries Hotel & Spa Wisła został stworzony w dawnym Domu Turysty – legendarnym schronisku PTTK „Nad Zaporą” w Beskidach.  Wnętrza są zaaranżowane z dużą dbałością o detale, a głównymi surowcami są drewno i kamień. Obok hotelu przepływa Wisła.

Wesele w pięknym hotelu Aries Wisła

Hotel jest miejscem bardzo klimatycznym, śmiało można powiedzieć, że jest miejscem z duszą. Jako miejsce na wesele jest po prostu piękne! Na tyłach hotelu znajduje się część zielona otoczona przepływającą rzeką. Wśród roślin stoi biała altanka, która na weselu Karoliny i Kamila służyła jako miejsce do składania życzeń. Natomiast wyobrażam tam sobie piękny zakątek również na ślub cywilny!

Wnętrza nawiązują do folkloru tego regionu, ale w ujęciu nowoczesnym. Kolorowe obicia krzeseł, ciekawa snycerka drewnianych elementów w pomieszczeniach, lustra, ogromne przeszklenie wychodzące na ogród – można wzdychać do wysokiego poziomu estetyki! 

Wielką zaletą tego miejsca jest również duża baza noclegowa, dzięki czemu zorganizowanie tu wyjazdowego ślubu jest bezproblemowe – para młoda nie musi się martwić, że zabraknie eleganckich pokoi dla gości!

Gdzie w okolicy hotelu Aries w Wiśle zrobić sesję w dniu ślubu?

Kto nas zna, wie, że jesteśmy orędownikami, aby w dniu ślubu wymknąć się na kwadrans na sesję portretową! Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na sesję innego dnia, warto zatrzymać na zdjęciach ten szczególny stan emocjonalny w jakim jesteście w dniu ślubu! Wiele razy już o tym pisałam, jak choćby w reportażu z wesela w Pałacu Żeleńskich.

W okolicy hotelu Aries nie brakuje ładnych miejsc, które mogą z powodzeniem posłużyć za tło do portretów. Sam hotel też jest dobrą opcją. My z Karolą i Kamilem poszliśmy łapać ostatnie promienie słońca w naturze. 

Po drugiej stronie ulicy jest skraj lasu, za hotelem jest rzeka, a poniżej znajduje się wodospad! Sama droga też spokojnie może być tematem do ciekawych klimatycznych zdjęć. Jeśli marzą się Wam jeszcze bardziej spektakularne widoki to sesja ślubna innego dnia jest jak znalazł. Można zrealizować wtedy takie marzenia jak sesja ślubna w górach czy sesja ślubna w Wenecji!

ps. Na ostatnim zdjęciu poniżej nasza dzielna mała pomocnica 😉

Sesja z druhnami – pomysł na zdjęcia

Kiedy wróciliśmy, porwaliśmy jeszcze druhny i gości na kilka wspólnych zdjęć. Warto o tym pamiętać! Zawsze Wam o tym przypominam, bo takie zdjęcia z rodzicami i dziadkami, druhnami, gośćmi to obowiązkowe fotografie na kominek! Nawet jeśli wolicie spontaniczne zdjęcia, reporterskie, to wiem, że i tak ostatecznie podziękujecie, gdy spłynie na Was radość Waszych rodzicieli, gdy dostaną portretowe zdjęcia do przysłowiowej ramki 😉

Gość specjalny – koncert znanej artystki na weselu

Wspominałam już wcześniej, że Karolina projektuje kostiumy sceniczne – w ten sposób poznała się z piosenkarką Bovską. Współpraca przerodziła się w bliską relację i jak już możecie się domyślać – Bovska w prezencie dla młodej pary przygotowała kameralny koncert! 

Co było jeszcze dodatkowo urzekające, to fakt, że Bovska wystąpiła ubrana w pierwszą kreację, którą Karolina stworzyła dla niej parę lat temu! Znów się wzruszam.

Parkiet w hotelu Aries w Wiśle zapłonął – wesele pełne emocji, czyli to, co kochamy!

Kocham emocje, całe ich spektrum – od spokojnego zamyślenia, przez ekspresyjną radość, po wzruszenie i łzy. Jak się więc domyślacie, na ślubie i weselu Karoliny i Kamila byłam w swoim żywiole! Nie zabrakło osobistych przemów, wzruszających gestów i świetnej tanecznej imprezy! Dobra muzyka porwała gości do tańca, płonął nie tylko parkiet, ale i… stoły! A ja mam róg obfitości ciekawych kadrów! Enjoy!

ps. Jak się przyjrzycie to zobaczycie, że część pań również jest w sukienkach z kolekcji Karoliny – co dla panny młodej było niespodzianką! Kolejny wzrusz.  

Szukasz fotografa ślubnego lub filmowca na swój ślub?

Jeśli szukasz ekipy na swój ślub i podoba Ci się to, co robimy, to napisz! Sprawdź czy mamy jeszcze wolny Wasz termin!

Zobacz nasze inne reportaże i sesje:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podoba Ci się to, co robimy?

Odezwij się

Nagrody i wyróżnienia